ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΑΔ. ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΣΜΑΡ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

Οι φοιτητές/τριες που έχουν ακαδημαϊκή σύμβουλο την Σμαράγδα Παπαδοπούλου καλούνται σε μια δεύτερη συνάντηση για το εξάμηνο αυτό μαζί της την Δευτέρα 5 Απριλίου και ώρα 5.00 μ.μ. για να επιλύσουμε πιθανές απορίες και να σας καθοδηγήσουμε σε θέματα που άπτονται της φοιτήσεώς σας. ( Εάν δεν μπορείτε, ισχύει πάντα η ώρα και μέρα ηλεκτρονικής συνεργασίας με τον ίδιο κωδικό κάθε εβδομάδα σύμφωνα με τις ανακοινώσεις).
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στην πλατφόρμα Ms Teams (κωδικός ομάδας:0a0zk21).
ΥΓ.
Ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη τους φοιτητές και τις φοιτήτριες από την ομάδα μας που επικοινώνησαν και επικοινωνούν μαζί μου κατ’ εξαίρεση όταν αντιμετωπίζουν θέματα στα οποία θα μπορούσα να διαφωτίσω ως προς τη δέουσα διαδικασία σύμφωνα με την λειτουργία του Τμήματός μας.
Να είστε υγιείς και χαρούμενοι.

Η ακαδημαϊκή σας σύμβουλος,
Σμαράγδα Παπαδοπούλου