ΑΛΛΑΓΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ “ΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΩΜΑΤΙΚΗ ΜΑΘΗΣΗ”

Το μάθημα της Τρίτης με τίτλο ΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΩΜΑΤΙΚΗ ΜΑΘΗΣΗ με διδάσκουσες καθηγήτριες τις κκ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΦΥΛΑΚΤΑΚΙΔΟΥ
θα γίνεται στο αμφιθέατρο ισογείου με έναρξη στις 5.30 μ.μ.

Οι πόρτες θα κλείνουν στις 5.30μ.μ. για την ασφαλή διεξαγωγή του μαθήματος μετά από έλεγχο δικαιολογητικών σύμφωνα με τα μέτρα για την πανδημία. Να φοράτε ζεστά ρούχα γιατί τα παράθυρα θα είναι ανοιχτά. Δείτε και στο E course και Ms TEAMS τις ανακοινώσεις και το νέο υλικό που ανέβηκε μετά το πρώτο μας μάθημα. θα εμπλουτίζεται συνεχώς.
Η παρακολούθηση δεν είναι υποχρεωτική στα επιλεγόμενα μαθήματα, ( σε περίπτωση που αισθανθείτε αδιαθεσία ή που δεν μπορείτε να έρχεστε γιατί εργάζεστε καλό είναι να μελετάτε και να επικοινωνείτε με συμφοιτητές σας που παρακολουθούν και με τις διδάσκουσες).

Στο επόμενο μάθημα θα μελετήσουμε και θα συζητήσουμε  παράδειγμα βιωματικής μάθησης στη φύση, ( οπτικοακουστικό υλικό από γαλλικό σχολείο  -etre et avoir)
Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας.

Οι διδάσκουσες,
Αναστασία Φυλακτακίδου και Σμαράγδα Παπαδοπούλου