Σχολική Πρακτική Ι & ΙΙ-Ενημέρωση

Ενημερώνουμε τους φοιτητές και τις φοιτήτριες, οι οποίοι/ες δεν έχουν υποβάλλει είτε το σύνολο είτε μέρος των απαιτούμενων εργασιών για τα μαθήματα της Σχολικής Πρακτικής Ι (χειμερινό εξάμηνο) και Σχολικής Πρακτικής ΙΙ (εαρινό εξάμηνο), ότι το ecourse θα δέχεται την υποβολή των εργασιών από 1 έως 10 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 23:55 μ.μ.

Πέραν του παραπάνω διαστήματος δε θα γίνει δεκτή η οποιαδήποτε υποβολή όπως και η αποστολή με οποιοδήποτε άλλο τρόπο (π.χ. email). Εφιστούμε την προσοχή ώστε οι ενδιαφερόμενοι/νες να βεβαιωθούν για την επιτυχή υποβολή των εργασιών μέσω του συστήματος του ecourse.

Όσοι φοιτητές/τριες δεν έχουν προσκομίσει τη βεβαίωση πρακτικής άσκησης (στο πλαίσιο του μαθήματος Σχολική Πρακτική ΙΙ), παρακαλούνται να την έχουν μαζί τους κατά τη μέρα και ώρα της εξέτασης του μαθήματος.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία στις εξετάσεις!

Η διδάσκουσα

Χρύσα Ταμίσογλου