Απόφαση κατάρτισης Πινάκων Προσωρινής Κατάταξης των υποψηφίων για την παροχή διδακτικού έργου στο Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης , στο πλαίσιο της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

Η Συνέλευση του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης, στην υπ’ αρ. 793/24-1-2024 συνεδρίασή της, αποφάσισε ομόφωνα την κατάρτιση των Πινάκων Προσωρινής Κατάταξης των υποψηφίων για την παροχή διδακτικού έργου κατά το Β’ εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 στο Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης, στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων», ανά Θέση – Γνωστικό Αντικείμενο κατά φθίνουσα σειρά κατάταξης.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρουν οι ενδιαφερόμενοι/ες στο συνημμένο αρχείο.

ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΠΙΝΑΚΩΝ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ