ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΠΠΣ ΠΤΔΕ 2023-24

Οι προπτυχιακοί φοιτητές του Τμήματός μας που επιθυμούν να λάβουν μέρος στην προσεχή ορκωμοσία, παρακαλούνται να υποβάλουν τα παρακάτω δικαιολογητικά στη Γραμματεία του Τμήματος (ώρες: 10:00πμ-13:00μμ), είτε με courier ή ταχυδρομικώς από την Τετάρτη 13-03-2024 έως και την  Παρασκευή 15 -03- 2024 στην παρακάτω διεύθυνση:

Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

Γραμματεία Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης Μεταβατικό κτίριο

Τ.Κ. 45110, Πανεπιστημιούπολη Ιωάννινα

1.       Αίτηση για πτυχίο (την αίτηση ορκωμοσίας θα τη βρείτε εδώ)

2.       Πρωτότυπη βεβαίωση παρακολούθησης πρακτικής άσκησης στα σχολεία, η οποία θα πρέπει να επισυναφθεί  στην αίτηση ορκωμοσίας,

3.       Φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας.

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ:

–          Όσοι φοιτητές εκπόνησαν πτυχιακή εργασία οφείλουν να την καταθέσουν σε μορφή CD. Οι φοιτητές που έχουν καταθέσει αίτηση για ορκωμοσία ήδη μια φορά, δεν χρειάζεται να υποβάλουν ξανά.

–          Το email στην αίτηση ορκωμοσίας θα πρέπει να είναι το προσωπικό κι όχι το ακαδημαϊκό των φοιτητών.

Για την ακριβή ημέρα και ώρα της ορκωμοσίας θα υπάρξει εκ νέου ανακοίνωση.

Από τη Γραμματεία ΠΤΔΕ