«ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ» – ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες όλων των φοιτητών για το μάθημα «Ψηφιακός Γραμματισμός» του Α΄ εξαμήνου, κατά το χειμερινό εξάμηνο θα δηλωθεί μόνον από φοιτητές που το επώνυμό τους αρχίζει από Α-Κ και από φοιτητές που το επώνυμό τους αρχίζει από Λ-Ω κατά το εαρινό εξάμηνο.

Το μάθημα λόγω της μεγάλης συμμετοχής φοιτητών θα διεξαχθεί σε δύο τμήματα:

Δευτέρα 11:30-13:30, και

Πέμπτη 9:30-11:30.

Παρακαλώ να εγγραφείτε στο E-course στο μάθημα “Ψηφιακός Γραμματισμός” και να επιλέξετε, έως την Τετάρτη 11/10/2023 και ώρα 12:00 π.μ., το τμήμα που θα επιθυμούσατε να ενταχθείτε.

Εναλλακτικά, παρακαλώ να αποστείλετε e-mail στο spegka@uoi.gr προκειμένου να ενημερώσετε για το τμήμα το οποίο επιθυμείτε να γραφτείτε.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα αντιμετωπίσετε, παρακαλώ να επικοινωνήσετε με το διδάσκοντα του μαθήματος (spegka@uoi.gr).

Η διδάσκουσα του μαθήματος