Έναρξη Μαθημάτων Εργαστηρίου Εικαστικών Τεχνών

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Κατά τη διάρκεια του εαρινού εξαμήνου ακαδημαικού έτους 2022-2023 θα προσφερθούν τα παρακάτω μάθηματα:

Α) “Σύγχρονη Τέχνη και Εφαρμογές στο Δημοτικό σχολείο” (ΔΕΕ814)
Β) “Εικαστικά projects” (ΠΡΟ17)

Τα μάθηματα προσφέρονται στις φοιτήτριες και τους φοιτητές του Η’ εξαμήνου και πραγματοποιούνται στο Εργαστήριο Εικαστικών Τεχνών (2ος όρ. ΠΤΔΕ)

Υπενθυμίζεται ότι για την παρακολούθηση και τη συμμετοχή είναι απαραίτητο ως προαπαιτούμενο το μάθημα “Εικαστική Αγωγή και Διδακτική της Τέχνης Ια” του χειμερινού εξαμήνου που προηγήθηκε.

Η πρώτη συνάντηση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 15.02.2023 στις 12:00 στην Αίθουσα Σεμιναρίων (2ος ορ. ΠΤΔΕ) ακριβώς απέναντι από το Εργαστήριο των Εικαστικών.

Η διδάσκουσα
                                                                                                                            Ελένη Γκοντού