«ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Ι» – ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Το μάθημα «Ψηφιακός Γραμματισμός» του Α΄ εξαμήνου θα δηλώνεται μόνο από τους πρωτοετείς φοιτητές. Προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες όλων των φοιτητών, κατά το χειμερινό εξάμηνο θα δηλωθεί μόνον από φοιτητές που ο αριθμός μητρώου (Α.Μ.) τους λήγει σε άρτιο (ζυγό) αριθμό. Οι φοιτητές των οποίων ο αριθμός μητρώου (Α.Μ.) λήγει σε περιττό (μονό) αριθμό, θα το δηλώσουν κατά το εαρινό εξάμηνο.

Το μάθημα λόγω της μεγάλης συμμετοχής φοιτητών θα διεξαχθεί σε δύο Τμήματα, Δευτέρα 8:30-11:30 και Τετάρτη 8:30-11:30.

Παρακαλώ να εγγραφείτε στο E-course στο μάθημα “Ψηφιακός Γραμματισμός” (E-course_Οδηγίες ) για να επιλέξετε ένα από τα παραπάνω τμήματα.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα αντιμετωπίσετε, παρακαλώ να επικοινωνήσετε με το διδάσκοντα του μαθήματος (spegka@uoi.gr).